Arbejdsfælleskab 2

Arbejdsfællesskab 2 er placeret med 8 lejligheder i hus 1 syd og 8 lejligheder i 2 syd. Endvidere er der en aflastningslejlighed der ligger mellem caféen og hus 2.

Arbejdsfællesskab 2
Tlf.: 89157609
Mail: neptunvej2@randers.dk

Medarbejdere 

Mona Mortensen
Social og sundhedsassistent
mona.mortensen@randers.dk

Line Pabst Ovesen
Social og sundhedsassistent

line.pabst.ovesen@randers.dk

Camilla Lausen
Pædagog
Forflytningsvejleder
camilla.lausen@randers.dk

Charlotte Christensen
Pædagog

Arbejdstidsplanlægger
charlotte.christensen2@randers.dk

Iben Aarup Jensen
Pædagog
iben.aarup.jensen@randers.dk
Bosted administrator

John Legaard Sørensen
Pædagog
john.legaard.soerensen@randers.dk

John Nielsen
Pædagog
john.nielsen@randers.dk 

Maja Lund
Pædagog
maja.lund@randers.dk

Nadia Møller Vejrum
Social og sundhedshjælper
Vikariat