Arbejdsfælleskab 2

Arbejdsfællesskab 2 er placeret med 8 lejligheder i hus 1 syd og 8 lejligheder i 2 syd. Endvidere er der en aflastningslejlighed der ligger mellem caféen og hus 2.

Arbejdsfællesskab 2
Tlf.: 89157609
Mail: neptunvej2@randers.dk

Medarbejdere 

Betina Kvist Nielsen
Social- og sundhedshjælper
Betina.kvist.Nielsen@randers.dk

Mona Mortensen
Social og sundhedsassistent
mona.mortensen@randers.dk

Line Pabst Ovesen
Social og sundhedsassistent
line.pabst.ovesen@randers.dk

Line Warrer Nikolajsen
Pædagog
Line.Warrer.Nikolajsen@randers.dk

Charlotte Christensen
Pædagog

Arbejdstidsplanlægger
charlotte.christensen2@randers.dk

Iben Aarup Jensen
Pædagog
iben.aarup.jensen@randers.dk
Bosted administrator

John Nielsen
Pædagog
john.nielsen@randers.dk 

Maja Lund
Pædagog
maja.lund@randers.dk

Nadia Møller Vejrum
Social og sundhedshjælper
Vikariat