Servicegruppen

Pedelfunktionen og rengøringen er tilknyttet Bostedet Høvejen via ejendomsservicecenteret. Køkkenpersonale og HK'er er ansatte på Høvejen.

Flemming Rasmussen
Pedel
Flemming.Rasmussen@randers.dk

Køkkenpersonale


Helle Bak
Køkkenmedarbejder
helle.Nordahl.bak@randers.dk


Gitte Brix
Køkkenmedarbejder
Gitte.Brix@randers.dk


Eva From
Køkkenmedarbejder
Eva.Norup.From@randers.dk

Rengøringspersonale

 


Mette Simonsen
Rengøring
Mette.Simonsen@randers.dk

 

Mette Kræmmer
Rengøring
Mette.Krogh.Kræmmer@randers.dk

HK'er

Vibeke Andersen
HK'er
Vibeke.Andersen@randers.dk