Medarbejdere i ungegruppen

Nedenfor finder du kontaktinformationer til de pædagogiske medarbejdere i Ungegruppen.

Kontaktinformation

Tlf.: 8915 7353
Mail: hovejen.ungegr@randers.dk


Ann-Louise Lauridsen
Pædagog, 25 t/ugen
Ann-Louise.Lauridsen@randers.dk

 
Susanne Fraulo
Pædagog
Susanne.Fraulo@randers.dk

 


Jette Parnset
Pædagog
jette.parnset@randers.dk
Praktikvejleder

 


John Steen Brandt
Omsorgsmedhjælper, 25 t/ugen
john.steen.brandt@randers.dk

 


Lene Skjøtt
Pædagogisk Assistent
lsa@randers.dk

 


Louise Lind Thomsen
Pædagog
louise.lind.thomsen@randers.dk
Hjemmesideansvarlig
Kontaktpædagog i aflastningen

 


Mette Cecilie Thomassen
Pædagog
mette.cecilie.thomassen@randers.dk
Arbejdsmiljørepræsentant
Arbejdstidsplanlægger

 


Tina Nygaard
Pædagog
Tina.nygaard@randers.dk
Tina er under uddannelse som seksualvejleder