Medarbejdere

Her finder du kontaktinformationerne til medarbejderne i Boform A.

Kontaktinformation

Medarbejdere i Boform A 
Tlf.: 8915 7352
Mail: hovejenA@randers.dk


Anne Mølholm Jensen
Ergoterapeut, ansat i projektstilling indtil 31/8 2016
anne.molholm.jensen@randers.dk


Birthe Bang
Pædagog
birthe.l.bang@randers.dk


Camilla Virring Kastrup

Social og sundhedshjælper, ansat i projektstilling indtil 31/8 2016
camilla.Virring.kastrup@randers.dk


Elisabeth Kronborg
Social - og sundhedsassistent
elisabeth.kronborg@randers.dk
Medicinansvarlig


Helle Jensen
Social og sundheds assistent


Kim Jørgensen
Pædagog
kim.jorgensen@randers.dk

Lene Axelsen
Omsorgsmedhjælper, ansat i projektstilling indtil 31/8 2016
lene.Axelsen@randers.dk


Line Hammer

Pædagog
Line.Hammer@randers.dk


Magdalene Lyndrup Sørensen
Pædagog
magdalene.lyndrup.petersen@randers.dk